سیدصالحی:دلالان باعث جدایی من ازفوتبال شدند

17 شهريور 1396 ساعت 23:30


بازیکن سابق تیم فوتبال سپاهان گفت: من جزء معدود بازیکنانی بودم که با دلال ها کار نکردم، به همین علت مجبور شدم از  فوتبال دور شوم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، جوان مهدی سید صالحی بازیکن سابق فوتبال در گفت و گو با رادیو ورزش در ارتباط با وضعیت  خود در فوتبال گفت: بعد از یک فصلی که با تیمی قرارداد نبستم، احساس کردم فوتبال ما در مسیری افتاده است که بازیکنان  نه تنها بر اساس عملکرد و توانایی بلکه  با روابط حاشیه ای به تیم های مختلف می روند. من از بازیکنانی هستم که با عنایت و لطف خداوند در 4 تیم بزرگ ایران سپاهان، پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی بازی کرده ام و  بازیکن تأثیرگذاری بوده ام.

سید صالحی تصریح کرد: سال گذشته سطح لیگ فوتبال ما بسیار پایین تر از سال های قبل بود. زیرا  شرایطی پیش نیامد که تیم اول با تیم چهارم جدول 20 اختلاف امتیاز داشته باشد. به نظرم فصل گذشته  جوانانی به لیگ آمده اند که اصلاً جوان گرایی نبود و دلال گرایی بود. من جزء معدود بازیکنانی بودم که همیشه جز خداوند از کسی مدد نخواستم و با دلال ها کار نمی کردم، به همین علت مجبور شدم از  فوتبال دور شوم. ضمن این که سعی کردم بر اعتقاداتم پافشاری کنم.

او در پاسخ به این سوال که آیا نمی خواهید مربیگری را شروع کنید عنوان کرد: انشالله از اوایل مهرماه کلاس های مربیگری را شروع می کنم تا به مرور وارد این عرصه شوم. امیدوارم همانطور که در بازیگری فوتبال توانستم با لطف خداوند موفق شوم، در این عرصه هم عملکرد خوبی داشته باشم.


کد مطلب: 509504

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcawonmy49nwm1.k5k4.html?509504

الف
  http://alef.ir