آیت‌الله سبحانی: افراد غیربومی برای کمرنگ کردن حجاب در قم تلاش می کنند

7 مهر 1395 ساعت 17:14


یکی از مراجع تقلید گفت: باید قدردان پلیس اخلاقی باشیم و به حاشیه‌هایی که در مورد این نیروی پلیس مطرح می‌شود توجه نکنیم، چراکه امر به معروف و نهی از منکر اساس حاکمیت آموزه‌های اسلامی است.

به گزارش فارس، آیت‌الله جعفر سبحانی عصر امروز در دیدار با سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور که در دفتر این مرجع تقلید انجام شد، از امنیت به عنوان یکی از بزرگ‌ترین نعمت‌های الهی نام برد و اظهار کرد: امنیت اساس تلاش‌های انسانی، فرهنگی، اخلاقی و اقتصادی است.

وی با تاکید بر اینکه هدایت جامعه بشری به واسطه اولیای الهی انجام می‌شود، افزود: خداوند متعال نیروهای انتظامی را برای تحقق بخشیدن امنیت در جامعه اسلامی مامور کرده است. بر اساس گفته‌های رهبر انقلاب اسلامی نیروهای انتظامی با وجود داشتن اقتدار باید اخلاق را سرلوحه رفتار خود قرار دهند.

این مرجع تقلید جلب رضایت‌ مردم در جامعه اسلامی را از اولویت‌های اصلی نظام برشمرد و گفت: تقویت اخلاق دینی در میان نیروهای انتظامی باید همواره انجام شود.

آیت‌الله سبحانی ادامه داد: باید قدردان پلیس اخلاقی باشیم و به حاشیه‌هایی که در مورد این نیروی پلیس مطرح می‌شود توجه نکنیم، چراکه امر به معروف و نهی از منکر اساس حاکمیت آموزه‌های اسلامی است.

وی با بیان اینکه برخی از زن‌ها و مردهایی که در قم تردد می‌کنند ارتباطی با این شهر ندارند، تصریح کرد: پوشش، رفتار و گفتار این افراد نشان می‌دهد که آنها ارتباطی با قم ندارند، بلکه برای از بین بردن و کم‌رنگ کردن حجاب و عفاف در قم حضور یافته تا بتوانند ناهنجاری‌ها را در میان اقشار مختلف این شهر ترویج دهند.


کد مطلب: 396906

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcawinei49noo1.k5k4.html?396906

الف
  http://alef.ir