در داوری یک کلاغ و چهل کلاغ می‌شود

اصفهانیان: قرار بود پول‌مان را از فیفا از طریق کشور سوم بگیریم

10 دی 1395 ساعت 19:25

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال اعلام کرد: قرار بود پول بلوکه شده ایران در فیفا از طریق یک کشور سوم پرداخت شود که این راه هم هنوز به نتیجه نرسیده است.


فریدون اصفهانیان در گفت و گو با فارس، در مورد پرداخت نشدن مطالبات داوران در نیم فصل اول لیگ برتر گفت: متاسفانه هنوز دستمزد داوران پرداخت نشده است. دستمزد داوران برای فصل جاری افزایشی نداشت و همان دستمزد اندکی هم که قرار است پرداخت شود به موقع نداده‌ایم. فدراسیون فوتبال هم مشکل مالی دارد و در تلاش هستیم که این مشکلات حل شود. 

وی در مورد دستمزد داوران لیگ‌های پایین‌تر گفت: بدهی‌های قبلی داوران پرداخت شده اما در فصل جاری پولی به آنها نیز نداده‌ایم.

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال در مورد شایعه کتکاری در دپارتمان داوری فوتبال گفت: چه بزن بزنی؟! در داوری یک کلاغ و چهل کلاغ می‌شود. من از این مسایل خبری ندارم.

اصفهانیان در مورد پول بلوکه شده ایران در فیفا گفت: قرار بود این پول را از طریق کشور سومی بگیریم اما از این راه هم نتوانستیم به پول‌مان برسیم. 

وی در مورد برگزاری جلسه مجمع عمومی فدراسیون فوتبال گفت: منتظر پایان حسابرسی‌ها هستیم و باید حسابرسی‌ها کامل شود و سپس مجمع عمومی فدراسیون فوتبال برگزار شود.

اصفهانیان در مورد برگزاری جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: جلسه‌ای با وزیر ورزش داشتیم و ایشان به همه ورزش‌ها به ویژه فوتبال اشراف کامل دارند و نقطه امیدی برای فوتبال مان هستند. امیدوارم با حمایت‌های ایشان بتوانیم در راه رشد و توسعه فوتبال بیش از گذشته گام برداریم.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در مورد سفر تاج به سوئیس گفت: من در تهران حضور ندارم و در مورد مسایل مدیریتی هرچه لازم باشد به ما اطلاع می دهند.


کد مطلب: 429855

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcamonym49nua1.k5k4.html?429855

الف
  http://alef.ir