شمار جانباختگان حریق خوی به ۹ تن رسید

15 تير 1395 ساعت 10:34


رئیس مرکز فوریت های پزشکی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی آذربایجان غربی گفت: ۹ نفر از حادثه دیدگان انفجار گاز و آتش سوزی در روستای شوریک خوی تاکنون فوت شده اند و دیگر آمار ارائه شده درست نیست.

باقر بهرامی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: از این تعداد ۲ نفر در بیمارستان تبریز، چهار نفر در بیمارستان تهران و سه نفر نیز در بیمارستان ارومیه جان خود را از دست دادند.

وی اضافه کرد: علاوه بر آن، حال ۲ نفر از حادثه دیدگان آتش سوزی روستای شوریک خوی در بیمارستان امام موسی کاظم (ع) اصفهان وخیم است که امیدواریم بهبود یابند.

وی اظهار کرد: اکنون یک نفر از حادثه دیدگان در بیمارستان شهید مطهری تهران، چهار نفر در بیمارستان امام موسی کاظم(ع) اصفهان، سه نفر در بیمارستان سوختگی تبریز و بقیه حادثه دیدگان در خوی در حال معالجه هستند.

رئیس مرکز فوریت های پزشکی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی ادامه داد: تمام اقدامات لازم برای معالجه این حادثه دیدگان در دست انجام است ولی میزان سوختگی این افراد بسیار زیاد بوده و در بسیاری موارد بیش از ۸۰ درصد برآورد شده است.

عصر چهارشنبه نهم تیرماه انفجار کپسول گاز در یک منزل مسکونی در روستای شوریک از توابع بخش صفائیه شهرستان خوی ۲۴ نفر از اهالی این روستا را با درجه سوختگی بالا روانه بیمارستان کرد.

در این حادثه از میان ۲۴ نفر مصدوم، تاکنون ۹ نفر جان باخته اند. روستای شوریک در ۳۲ کیلومتری غرب شهرستان خوی واقع است.


کد مطلب: 369555

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcamonem49nim1.k5k4.html?369555

الف
  http://alef.ir