ضبط هوشمندانه صدا

بخش دانش و فناوری الف،11 شهریور96

11 شهريور 1396 ساعت 14:36

«Voice Recorder» یک برنامه هوشمند برای ضبط صدا به شکل کامل با کیفیت روی گوشی شما است. در واقع می‌توان گفت این برنامه بهترین وسیله برای ضبط صدا است.


تصور کنید سر کلاس درس هستید یا در یک سخنرانی شرکت‌ کرده‌اید در کنار نت‌برداری، این اپلیکیشن به شما کمک می‌کند تا صدای مورد نظرتان را با بهترین کیفیت ضبط و ذخیره کنید. برای اینکه از این برنامه بهترین نتیجه را دریافت کنید، کافی است تنظیمات آن را بدرستی انجام دهید تا در نهایت برنامه عملکرد خوبی داشته باشد. انجام این تنظیمات کار سخت و پیچیده‎‌ای هم  نیست.بعد از نصب و اجرای Voice Recorder، صفحه‌ای پیش روی شما باز خواهد شد که در میانه این صفحه دکمه قرمز رنگی برای ضبط صدا به چشم می‌خورد.

برای شروع ضبط صدای مورد نظر خود کافی است این دکمه را فشار دهید تا کار ضبط آغاز شود. یکی از کارهایی که در حین ضبط صدا توسط این برنامه انجام می‌شود، محاسبه حجم فایل ذخیره شده و نمایش آن است. از جمله دکمه‌هایی که هنگام شروع به ضبط صدا خواهید دید، دکمه‌های توقف و اتمام است که به کمک آنها می‌توانید ضبط صدا را کنترل کنید.

بعد از اینکه تصمیم به پایان ضبط صدا گرفتید، دکمه stop را انتخاب کنید. حالا باید برای فایل که ضبط کرده‌اید یک نام انتخاب کنید و در نهایت دکمه ذخیره یا save را انتخاب کنید. یکی از نکات مثبت و جالب این اپلیکیشن این است که امکان دسترسی به کارت حافظه گوشی شما را دارد بنابراین قابلیت اضافه کردن آهنگ یا فایل‌های صوتی دیگر را نیز به محیط این برنامه خواهید داشت. بخش تنظیمات این برنامه امکانات گوناگونی را در اختیارتان می‌گذارد که از جمله این امکانات می‌توان به ویرایش فایل‌های صوتی و تغییر کیفیت صداهای ضبط شده اشاره کرد. Voice Recorder یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های گوگل پلی است. این برنامه رایگان را می‌توانید روی گوشی اندرویدی خود نصب کنید.

منبع: روزنامه ایران


کد مطلب: 507669

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcai0nmo49nwi1.k5k4.html?507669

الف
  http://alef.ir