سرخو در واکنش به ثبت‌نام رییس دولت قبل؛ احمدی‌نژاد ابتدا پاسخ‌گوی مفاسد اقتصادی دولتش باشد

23 فروردين 1396 ساعت 17:45


عضو شورای شهر تهران در واکنش به ثبت نام رئیس دولت سابق در دوازدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری گفت : اگر ایشان خود را برای شرکت در این رقابت آماده کرد ه‌اند باید پاسخ‌گوی همه پرسش‌هایی باشند که در دوره 8ساله ریاست جمهوری‌شان بی پاسخ مانده و هنوز هم با ابهاماتی روبرو است.

به گزارش ایلنا، محسن سرخو با اعلام این مطلب افزود: اگر کسی خود را دارای صلاحیت پست ریاست‌جمهوری بداند و برای رسیدن به آن اعلام امادگی کند، بسیار هم خوب است اما آقای احمدی‌نژاد بهتر است پیش از آنکه خود را کاندیدای این دوره انتخابات ریاست جمهوری معرفی کند، بهتر است خود را برای پاسخ به پرسش‌های متعدد آماده کند.

سرخو که برای بازدید از اتحادیه صنف حمل و نقل بار سبک و پیک موتوری در این اتحادیه حضور یافته بود، در ادامه گفت: اولین پرسش این است که چرا آقای احمدی‌نژاد که خود را فردی ولایت‌مدار اعلام می‌کند بر خلاف نظر صریح مقام معظم رهبری عمل کرده و وارد میدان شده است؟ پرسش دوم این که اگر ایشان امروز برای شرکت در این رقابت اعلام رسمی کرده است، باید به بسیاری از ابهاماتی که در بخش‌های مختلف سیاسی، اقتصادی و اجتماعی در زمان هشت ساله ریاست جمهوری‌اش مردم با آن دست به گریبان بوده‌اند، پاسخگو باشد.

وی افزود: تخلفات متعدد مالی