قاتل افغانی 2دختر و پسر: خوشحالم که خانواده مقتولان برایم درخواست اعدام کردند

18 اسفند 1395 ساعت 8:13


ایران نوشت: چهارم بهمن سال 91 و در پی قتل دختر نوجوانی به‌نام «لاله» در محله حسن‌آباد تهران تیم جنایی در محل جنایت حضوریافت و با جسد دختر نوجوان مقابل پیشخوان آشپزخانه منزلی روبه رو شدند با دستور بازپرس جسد قربانی به پزشکی قانون منتقل شد.

در تحقیقات کارآگاهان جنایی مشخص شد 8 میلیون تومان نیز از خانه مقتول به سرقت رفته است.

مأموران اداره آگاهی در تحقیقات تخصصی، موفق به کشف ردپای پسر جوانی به‌نام «قاسم» شدند که قبل از مرگ دختر نوجوان در محل جنایت حضور داشت اما پس از جنایت گریخته بود.

چند ماهی از وقوع این‌جنایت هولناک گذشته بود که مردی به نام «علی» به اداره آگاهی رفت و به مأموران گفت: چند ساعت پیش 3 مرد جوان به‌نام‌های «اسد»، «قاسم» و «سخی» مرا ربودند و سپس با ضرب و جرح و تهدید با قمه، خودرو و یک فقره چک 10 میلیون تومانی‌از من دزدیدند و بعد هم فرار کردند.

پس از این شکایت، در این پرونده 3 متهم هنگام خرج کردن چک سرقتی دستگیر شدند و در بازجویی‌ها راز قتل مرد جوانی به‌نام هادی را نیز فاش کردند. این در حالی بود که قاسم به قتل دختر نوجوان و هادی اعتراف کرد.

پس از اعتراف‌های هولناک مرد جوان و همدستانش راز 2 جنایت و سناریوی آدم ربایی هم فاش شد و محاکمه هر سه متهم در شعبه دهم دادگاه کیفری به ریاست قاضی محمد باقر قربانزاده و با حضور ملکی و غفاری – مستشاران- آغاز شد.

در ابتدای جلسه منشی‌دادگاه به نیابت از نماینده دادستان کیفر خواست علیه هر 3 متهم را بیان کرد. آنگاه اولیای دم (خواهر و برادران لاله) از قضات درخواست قصاص کردند. سپس پدر و مادر هادی نیز خواستار اشد مجازات برای قاتل فرزندشان شدند.

آنگاه «علی» شاکی پرونده که در جریان آدم‌ربایی و سرقت توسط متهمان مصدوم شده بود به قضات گفت: ضربه‌های چکشی که این متهمان بر سرم وارد کردند باعث شده بشدت آسیب ببینم و هنوز تحت درمان هستم.

سپس به دستور رئیس دادگاه متهم ردیف اول- قاسم 28 ساله- پای میز محاکمه ایستاد. او ضمن پذیرفتن اتهاماتش در رابطه با قتل لاله، هادی و مشارکت در آدم‌ربایی و سرقت گفت: دیگر هیچ حرفی برای گفتن ندارم. اما خوشحال هستم که اولیای دم برایم درخواست اعدام کرده‌اند. چون از وقتی که بازداشت شده‌ام پی به اشتباهاتم برده‌ام و برای مرگ آماده می‌شوم. به هر حال کابوس مرگ مرا آزار نمی‌دهد چون خودم رامستحق‌اش می‌دانم.پس از اظهارات «قاسم»، دو متهم دیگر نیز اتهاماتشان را پذیرفتند. قضات شعبه دهم پس از پایان اظهارات متهمان وارد شور شدند و قرار است بزودی حکم دادگاه را صادر کنند.


کد مطلب: 452282

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcaaunyu49nmu1.k5k4.html?452282

الف
  http://alef.ir