ایران حمله تروریستی به بیت‌الله الحرام را به شدت محکوم کرد

3 تير 1396 ساعت 10:41


سخنگو و رییس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه‌ای وزارت امور خارجه طرح ناکام حمله تروریستی به بیت‌الله‌الحرام را به شدت محکوم کرد.

به گزارش ایلنا، بهرام قاسمی در این باره گفت: طرح ناکام حمله تعدادی از تروریست‌های جنایتکار برای حمله به بیت‌الله‌ الحرام که با شکست روبرو شد بار دیگر نشان داد تروریسم لجام‌گسیخته و رو به تزاید کنونی که تمامی جهان، منطقه و به‌خصوص مسلمانان و کشورهای اسلامی را هدف قرار داده است دین، مذهب، جغرافیا، نژاد و ملیت نمی‌شناسد و برای رسیدن به اهداف شوم خود حتی مقدس‌ترین مکان مسلمانان جهان را می‌تواند نشانه رود. 

او افزود: جمهوری اسلامی ایران بار دیگر ضمن هشدار به تمامی دولت‌ها و به‌خصوص کشورهای منطقه درخصوص این پدیده شوم و نفرت‌انگیز، تمامی ملت‌های منطقه را به هشیاری و تلاش بی‌وقفه برای مبارزه با این سمبل و مظهر کینه، نفرت، خشونت و جنایت فرامی‌خواند. 

سخنگوی وزارت امور خارجه همچنین اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران تروریسم را به هر شکل و در هر کجا و با هر انگیزه‌ای محکوم کرده و آمادگی خود را همچون گذشته و همیشه برای کمک و همیاری به سایر کشورها در مقابله و برخورد با این جنایتکاران و سوداگران مرگ و نفرت‌پراکنان جاهل اعلام می‌دارد. 


کد مطلب: 486087

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcaainy049naw1.k5k4.html?486087

الف
  http://alef.ir