واکنش اوباما به قطعنامه شورای امنیت

29 تير 1394 ساعت 21:51


باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا ضمن استقبال از تصویب قطعنامه شورای امنیت در حمایت از توافق هسته ای ایران، ابراز امیدواری کرد که دشمنان داخلی به این مساله توجه کنند.

به گزارش تسنیم، رئیس جمهور آمریکا امروز دوشنبه از تصویب قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل در حمایت از توافق هسته‌ای قدرت‌های جهانی با ایران استقبال کرد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا ضمن استقبال از تصویب قطعنامه شورای امنیت در حمایت از توافق هسته ای ایران، ابراز امیدواری کرد که دشمنان داخلی به این مساله توجه کنند.

اوباما تصریح کرد: وی امیدوار است که تصویب این قطعنامه این پیام روشن را ارسال کند که اکثر کشورها این مساله را به رسمیت می شناسند که دیپلماسی قوی ترین رویکرد برای تضمین این مساله است که ایران به سلاح اتمی دست نمی یابد.

ایران و قدرت های جهانی سه شنبه ۲۳ تیرماه رسما دستیابی به برنامه جامع اقدام مشترک را اعلام کردند.شورای امنیت سازمان ملل امروز دوشنبه طی جلسه‌ای قطعنامه‌ای که قطعنامه‌های پیشین ضد ایرانی این نهاد را لغو کرده و تحریم‌ها علیه تهران را برخواهد چید، با ۱۵ رأی موافق و بدون رأی مخالف تصویب کرد.


کد مطلب: 284018

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdca6ynua49naw1.k5k4.html?284018

الف
  http://alef.ir