اولتیماتوم فرمانده ناجا به تروریست‌ها: منتظر پاسخ قاطع ما باشید

18 ارديبهشت 1396 ساعت 13:06


فرمانده نیروی انتظامی در مراسم تقدیر از خانواده شهدای مرزبانی ضمن ابلاغ سلام و پیام مقام معظم رهبری گفت: مزدوران بدانند به این حرکت تروریستی پاسخی قاطع می‌دهیم و برای حفظ امنیت تا پای جان پیش می‌رویم.

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، در حاشیه مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی امین سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی با خانواده شهدای مرزبانی دیدار و گفت و گو کرد.

فرمانده نیروی انتظامی در این دیدار با تسلیت شهادت مرزبانان خطاب به خانواده شهدای مرزبانی اظهار کرد: بابت داشتن چنین فرزندانی دلاور و غیور به شما تبریک می گویم چرا که آنها در حراست از مرزهای کشور جان خود را فدا کردند تا دشمن نتواند به کشور وارد شود.

وی با ابلاغ پیام و سلام مقام معظم رهبری به خانواده شهدای مرزبانی ادامه داد: ان‌شاء الله به یاری خداوند و با همت همه نیروهای مسلح به این حرکت تروریستی پاسخ قاطعی خواهیم داد.

وی ادامه داد: مزدوران که با پول های آمریکا و عربستان تقویت می شوند بدانند که این حرکت تروریستی بی پاسخ نخواهد ماند و حتما تقاص این اقدام را پس خواهند داد.

این مقام عالی انتظامی با اشاره به اعزام هیأتی از جمهوری اسلامی ایران به پاکستان در خصوص پیگیری این ماجرا گفت: پیگیری موضوع در خصوص وضعیت یکی از مرزبانان نیز در حال انجام است.

فرمانده نیروی انتظامی در مراسم تقدیر از خانواده شهدای مرزبانی ضمن ابلاغ سلام و پیام مقام معظم رهبری گفت: مزدوران بدانند به این حرکت تروریستی پاسخی قاطع می دهیم و برای حفظ امنیت تا پای جان پیش می رویم.

وی خطاب به خانواده شهدای مرزبانی گفت: همه کارکنان ناجا چون فرزندان شما هستند و به وجود فرزندان شما و خودتان افتخار می کنیم.

گفتنی است، در مراسم تقدیر از خانواده شهدای مرزبانی رئیس عقیدتی سیاسی ناجا حجت الاسلام  ابوتراب بهرامی، سردار پاک پور فرمانده نیروی زمینی سپاه، امیر پوردستان جانشین فرمانده ارتش و جمعی از مسئولان نیروی انتظامی نیز حضور داشتند.


کد مطلب: 469914

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdca6onyy49nio1.k5k4.html?469914

الف
  http://alef.ir