حمله تند هیلاری کلینتون به دونالد ترامپ

18 فروردين 1396 ساعت 9:44


رقیب دونالد ترامپ در انتخابات ریاست‌جمهوری اخیر آمریکا می‌گوید که ترامپ بخاطر مواضع زن‌ستیزانه توانست نظر و رأی جامعه آمریکا را به خود جلب کند و البته فهم علت این اتفاق، مشکل است.

به گزارش فارس، 5 ماه پس از شکست «هیلاری کلینتون» در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا، وی در خصوص تاکتیک‌های رقیبش «دونالد ترامپ» برای پیروزی، سخن گفت و البته از آن تاکتیک‌ها انتقاد کرد.

آنطور که کلینتون در نشست سالانه زنان در نیویورک گفته، اعتقادش بر این است که ترامپ با شعارها و اقدامات زن‌ستیزانه توانسته رأی برای خود بخرد.

هیلاری کلینتون در این خصوص گفت: «مشخصاً زن‌ستیزی (در پیروزی ترامپ) نقشی داشت. منظورم این است که این واقعیت باید پذیرفته شود و اینکه دلائل و ریشه‌های این وضعیت چیست، مسئله‌ای است که خودم هم سعی در درک آن دارم.»

کلینتون که همانند دوران رقابت‌های انتخاباتی، با لحنی تند از ترامپ انتقاد می‌کرد، در ادامه گفت: «فکر می‌کنم این انتخابات، مبارزه‌ای میان مفهمو تغییر یه عنوانی مفهومی خوشایند برای بسیاری از آمریکایی‌ها و مفهوم تغییر به عنوان مفهومی هراس‌آور و تهدیدکننده برای خیلی‌های دیگر بود.»

هیلاری کلینتون و طرفداران دموکراتش در دوران رقابت‌های انتخاباتی، مدارک زیادی از مواضع و اقدامات ناشایست ترامپ در قبال زنان افشاء کردند که البته ترامپ هم همیشه در مقابل بر «دروغگو» بودن هیلاری تأکید می‌کرد.


کد مطلب: 459915

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdca6onym49nmo1.k5k4.html?459915

الف
  http://alef.ir