واکنش جدید فدراسیون فوتبال به محرومیت ۳ استقلالی

8 مرداد 1396 ساعت 12:56فدراسیون فوتبال توضیحاتی درباره برخی شایعات و گمانه زنی‌ها پیرامون آرای کمیته انضباطی درباره بازیکنان محروم تیم استقلال ارائه کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در پی انتشار برخی مطالب در فضای رسانه‌ای، پیرامون وضعیت محرومیت بازیکنان استقلال و لغو آن با نظر مسئولان فدراسیون، روابط عمومی فدراسیون در این باره توضیحی ارائه کرد. بر این اساس، بار دیگر تأکید مؤکد می‌شود که روال رسمی و قانونی مربوط به پرونده محرومیت بازیکنان استقلال بر اساس ماده 83 آیین‌نامه کمیته انضباطی فدراسیون صورت گرفته که در مجمع عمومی فدراسیون تصویب شده است.

همچنین شایعه ورود مدیران و مسئولان فدراسیون فوتبال به پرونده کمیته انضباطی فوق الذکر، تصویب و یا لغو حکم محرومیت تکذیب و تأکید می‌شود که روند مربوط به صدور حکم  صرفاً از مجرای رکن قضایی فدراسیون فوتبال وفق مقررات و آیین‌نامه‌های انضباطی انجام می‌شود. ضمن اینکه موارد مربوط به اظهارات سرمربی تیم استقلال به کمیته اخلاق ارجاع شده است.

به گزارش تسنیم، سیدمجید حسینی، امید نورافکن و مهدی قائدی سه بازیکن استقلال هستند که به دلیل همراهی نکردن تیم امید در قرقیزستان از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال محروم شده‌اند. منصوریان هم به دلیل اظهاراتش پس از دیدار استقلال مقابل صنعت نفت آبادان علیه فدراسیون به کمیته اخلاق دعوت شده است.


کد مطلب: 496914

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdca6inyy49noo1.k5k4.html?496914

الف
  http://alef.ir