افتخاری: منصوریان با اضافه شدن مربی خارجی مخالف است

21 آذر 1395 ساعت 21:48


مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: در جلسه اخیر با منصوریان پیشنهاد دادم که یک مربی خارجی به کادر فنی اضافه شود اما منصوریان گفت که فعلا نیازی به این کار نیست.

به گزارش ایسنا، سیدرضا افتخاری پس از اتمام جلسه هم‌اندیشی نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا با مسوولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ اظهار کرد: با توجه به شروع لیگ قهرمانان آسیا جلسه‌ای را با سازمان لیگ برگزار کردیم. با شروع این رقابت‌ها بیش‌ترین فشار به استقلال وارد می‌شود. ما از تاج خواستیم که برنامه مسابقات را به ما بدهند تا راهکاری را پیدا کنیم و در این فواصل بتوانیم بازی‌های‌مان را برگزار کنیم. آن‌ها هم دو روز به ما فرصت دادند تا بررسی کنیم و پیشنهادات‌مان را ارائه دهیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال با اشاره به برنامه‌های فشرده AFC و برنامه‌های تیم ملی فوتبال در ماه‌های آینده افزود: ناچارا مسابقات لیگ فشرده می‌شود و ما باید راهکاری را پیدا کنیم. فدراسیون فوتبال حافظ منافع ماست و 4 باشگاه تصمیم گرفته‌اند که کارها را به فدراسیون فوتبال واگذار کنند. سازمان لیگ هم از این 4 باشگاه به عنوان نمایندگان ایران حمایت می‌کند.

او هم‌چنین با بیان این که از این پس بلیت فروشی مسابقات به باشگاه‌ها واگذار می‌شود گفت: نه تنها بلیت‌فروشی این باشگاه‌ها در لیگ قهرمانان آسیا بلکه بلیت فروشی مسابقات لیگ برتر از نیم فصل دوم در اختیار باشگاه‌ها قرار می‌گیرد و می‌توانیم از این راه درآمدزایی کنیم.

افتخاری درباره احتمال میزبانی تیم‌های ایرانی از تیم‌های عربستانی در کشور سوم گفت: با توجه به احتمال اتفاق‌افتادن این موضوع ما تصمیم گرفتیم فدراسیون فوتبال را مسوول مذاکره درباره این موضوع کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال هم‌چنین درباره اظهارات علیرضا منصوریان و زمانی سرمربی و عضو هیات مدیره استقلال علیه همدیگر در روزهای گذشته اظهار کرد: امروز گزارشی را درباره وضعیت استقلال به وزیر ورزش ارائه کردم و فردا هم با حضور سلطانی‌فر جلسه هیات مدیره برگزار می‌شود و درباره همه مسائل صحبت می‌کنیم. می‌خواهیم درباره اقداماتی که نباید صورت می‌گرفته تجدیدنظر کنیم. باید اقداماتی که مدنظر وزیر ورزش نیست خاتمه پیدا کند.

وی هم‌چنین درباره احتمال اضافه شدن مربی یا بازیکن به این تیم در روزهای آینده گفت: ما دیگر دنبال مربی خارجی نیستیم البته من در این باره پیشنهادی را به منصوریان ارائه کردم اما او گفت که با همین کادر می‌تواند کار را پیش ببرد. درباره بازیکن هم فعلا نظر خاصی نداریم اما اگر لازم باشد هر کمکی را به منصوریان می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره بدهی‌های انباشته این باشگاه گفت: بدهی استقلال به اشخاص در حدود 60 تا 70 میلیارد تومان است و حدود 14 میلیارد تومان هم بدهی مالیاتی داریم. البته این ارقام تا حدودی مورد قبول نیست و از حق و حقوق استقلال دفاع می‌کنیم و در آینده مبلغ نهایی را اعلام خواهیم کرد.

افتخاری تاکید کرد: این بدهی‌ها مربوط به گذشته است. متاسفانه ما درآمدزایی آن‌چنانی نداریم چرا که فوتبال ما حرفه‌یی نیست و دخل و خرج‌مان به هم نمی‌خورد. به نظرم دولت و مجلس باید کمکی به استقلال و پرسپولیس کنند.

وی درباره نارضایتی کادر فنی این تیم از چمن کمپ حجازی و زمین شماره 2 آزادی که منجر به مصدومیت یعقوب کریمی و محسن کریمی در روزهای گذشته شده است گفت: محسن کریمی در جریان بازی مصدوم شد و ارتباطی به این موضوع ندارد. زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی مورد تایید باشگاه استقلال است. با توجه به فشردگی بازی‌ها فشار روی ما زیاد است و حریفان مقابل ما محکم بازی می‌کنند به همین دلیل مصدومیت‌های‌مان افزایش پیدا کرده است شاید هم شرایط بدنسازی ما مناسب نیست و باید بهتر از گذشته روی این موضوع کار کنیم.


کد مطلب: 423176

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdca0enyi49nu61.k5k4.html?423176

الف
  http://alef.ir