توضیح فرودگاه مهرآباد درباره صف طولانی بازرسی

21 خرداد 1396 ساعت 16:43


مدیرکل فرودگاه بین‌المللی مهرآباد گفت: فرودگاه مهرآباد برای تامین امنیت مسافران اقدام به بازرسی امنیتی مسافران کرده است که در ساعات شلوغی باعث ایجاد صف‌ طولانی مسافران در ترمینال ۴ شده است.

به گزارش تسنیم، در پی ایجاد صف طولانی در ایست بازرسی ترمینال 4 فرودگاه مهرآباد، رستمی مدیرکل فرودگاه مهرآباد گفت: فرودگاه مهرآباد برای تامین امنیت مسافران اقدام به بازرسی امنیتی مسافران کرده است که در ساعات شلوغی باعث ایجاد صف‌ طولانی مسافران در ترمینال 4 می‌شود.

وی توضیح داد: در جریان این بازرسی امنیتی فرماندهان پلیس و سپاه فرودگاه حاضر بودند و خوشبختانه بدون معطلی و با نظم خاصی این کار انجام شد اما از آنجایی که در ساعت پیک پروازی قرار داشتیم یک مقدار صف ورودی مسافران به ترمینال 4 طولانی بود.

به گفته رستمی تشدید بازرسی‌ها در برخی پروازها و مقاطع خاص برای ارتقای امنیت مسافران انجام می‌گیرد و در چنین مواقعی تمام گیت‌های بازرسی فعال بودند و مشکلی به وجود نخواهد آمد. مدیرکل فرودگاه مهرآباد گفت: آنچه در برخی کانال‌های خبری و فضای مجازی مبنی بر ماندن مردم در صفوف طولانی و در گرما و زیر آفتاب مطرح شده، صحت ندارد؛ چون پیک مسافرت‌های هوایی مهرآباد از ساعت 5 بامداد شروع می شود و مردم نیز عموما در یکی دو ساعت ابتدایی صبح به فرودگاه مراجعه می‌کنند؛ اما در ساعات بعدی به هیچ وجه شاهد این صف نبودیم.

وی گفت: به‌منظور کاهش ایستایی در گیت‌های بازرسی و چک این فرودگاه از مسافرین محترم درخواست می‌شود ساعت حضور در فرودگاه را رعایت فرمایند و قبل از پرواز در فرودگاه حاضر شوند.

هم چنین روابط عمومی فرودگاه مهرآباد در اطلاعیه ای به نقل از مدیرکل فرودگاه بین‌المللی مهرآباد نوشت: به دلیل تعطیلی شبانه فرودگاه مهرآباد و حجم ترافیک در پروازها اول صبح فرودگاه، از مسافرین پروازی خواهشمندیم جهت انجام عملیات تشریفات پروازی و کاهش ایستایی زمان حضور در فرودگاه قبل از پرواز را رعایت نمایند.

وی تأکید کرد: مسافرین فرودگاه باید 1 ساعت ونیم قبل از پرواز به‌منظور انجام فرآیند اعزام و پذیرش در فرودگاه حضورداشته باشند

رستمی در پایان بیان نمود: حضور به‌موقع مسافرین در فرودگاه انجام سریع تشریفات پروازی باعث کاهش ایستایی می‌شود.


کد مطلب: 481677

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdca06ny049nai1.k5k4.html?481677

الف
  http://alef.ir